google-site-verification=AEnnCKjy6VLSZeGC8kV7v1Xplj1AlU_Qv6cF56eKRcg
top of page

Günlük ücretler sezonlara ve ekspres günlere göre değişiklik göstermektedir.

Kış Sezonu (01.10.2021-01.05.2022) için 750TL + KDV 

Yaz Sezonu (01.05.2022 - 01.10.2022)

için 1000TL + KDV

Ekspres günler için 1200TL + KDV'dir.

Günlük Ücreti Nedir?

Araçlarımız "Rent a Car" kaskoludur. Bu yüzden her kaskoda olduğu üzere bu kaskoda da bir muafiyet vardır. 2022 Yılı için belirlenen tutarda 3500TL dir. Aracı size teslim edilirken nakit olarak alınır. Araç sizden teslim alındıktan 15 gün içerisinde iade edilir. Bu depozito aynı zamanda kira süresinde kullanılan ücretli geçiş ve cezalardan oluşacak bedeller tarafınıza yansıtılmak için bekletilir.

Depozito Var mı? - Ne Kadar?

Öncelikle kazalarda yaralanma var ise mutlaka polisi yada jandarmayı aramalısınız. Kendi kaza tutanağınızı tutacağınız durumlarda ise daha sonra ortaya çıkabilecek sorunlar için lütfen bizden onay alınız. Tek taraflı kazalarda da yine polis veya jandarma tarafından tutanak tutturmalısınız. Aksi taktirde kaskonun karşılayacakken reddettiği masraflar tarafınıza yansıtılır. İkame araç konusunda da kiraladığınız tarihlerde başınıza gelecek kazanın durumuna göre mecbur olmamak ve müsait olması durumunda size müsait olan bir karavan teslim edilir. Bu aracın kira bedeli farkı tarafınıza iade edilir yada yansıtılır.

Kaza durumunda ne yapılmalı? İkame Araç Var mı?

Kampanyalar kişilere özel değildir. Farklı tarihlerde uygulanan kampanyalardan faydalanmak adına yapılacak iptaller kabul edilmez.Ücret iadesi yapılmaz. Kiracı dışındaki kişiler tarafından yapılacak olan yeni rezervasyonlarda durum anlaşılır ise cezalı işlem uygulanır.

Ödememi yaptım ve Daha sonra kampanya ile daha cazip bir teklif gördüm? 

Minimum kiralamada sezonlara göre değişiklik göstermektedir. Kış sezonu için 3 gündür. Yaz sezonu için minimum 5 gündür. Ekspres günler her zaman değişiklik göstermektedir.

Minimum Kiralama Kaç Gün ?

Araçlarımızda donanım olarak bulununlar her aracın rezervasyon sayfasında detaylı açıklanmıştır. Ekipman olarak ise kişi sayısına göre en fazla 4 sandalye 1 masa ve buna göre mutfak ekipmanı ve Nevresim verilmektedir. Pandemi şartları değiştirdiği için bunu da rezervasyon esnasında mutlaka sorunuz.

Araçta neler var?

Öncelikle 25 yaşını doldurmuş ve en az 5 yıllık Sürücü Ehliyetine sahip olmanız gerekmektedir. Aksi takdirde araç teslimatı esnasında bu detaylar ortaya çıkarsa cezaları kabul etmiş sayılırsınız. Tüm bu detaylar sözleşmemizde yer almaktadır.

Kiralamanın şartları nelerdir? 

İptal ve iade şartları sözleşme sayfamızda detaylı olarak belirtilmiştir. Kısaca bahsetmek gerekirse ; rezervasyon bedeli olarak ödediğiniz %50 bedel 1 ay kala iptallerde iade edilir. 1 Aydan daha kısa zamanda yapılan iptallerde ücret iadesi yapılmaz.Tarih değişiklik hakkınızda sadece 1 aydan uzun süre kalan zamanlar için geçerlidir. Yeni tarih eski tarihten yüksek ücrete sahipse farkı tarafınıza yansıtılır. 

İptal ve İade

bottom of page