google-site-verification=AEnnCKjy6VLSZeGC8kV7v1Xplj1AlU_Qv6cF56eKRcg
top of page

SSS Nelerdir?

Sıkça Sorulan Sorular'a bir kaç örnek ile cevap verdik aklınıza takılan sorular için lütfen iletişime geçin.

Fiyatlar ve Ödeme Şartları Nedir?

01.05.2023 - 01.10.2023 Tarihleri Arası (Yaz Sezonu) 2750TL + KDV
01.10.2023 - 30.12.2023 Tarihleri Arası 
(Kış Sezonu) 2500TL + KDV
Bayram süreleri Ekspres Gün olarak belirlenmiş olup tarihler değişiklik göstermektedir. Rezervasyon anında   % 50 Ödeme EFT- Nakit olarak alınır. Kalan tutar araç size teslim edilirken tahsil edilir.Depozito

ücreti 7500TL dir. Araç teslim alırken öder hasar ve ceza gibi ödemeler kesilmediği taktirde 15(iş) gün sonra geri alırsınız.

Kasko ve Trafik Sigortası var mı?

Araçlarımızın tamamında Zorunlu trafik poliçesi bulunmaktadır.Rent a car kaskosu mevcuttur. Kaskolarımızın poliçeleri araç belgeleri ile size teslim edilir. Arıza durumunda ve kaza durumunda Trafik denetleyicilerden destek almak zorunludur. Kaza anında bize ulaşamadığınız durumlarda mutlaka mülki amire (polis , jandarma gibi) tutanak tutturmak zorundasınız.Aksi takdirde mali sorumluluk size aittir. Kasko muafiyeti 3500TL dir. Bu limite kadar olan sizden kaynaklı hasarlar sizden tahsil edilir. 

Araçta ekipman olarak neler var? Yanımızda ne getirmeliyiz?

Araçlarımızda donanım olarak 4 mevsim kamp yapmanıza olanak sağlayan tüm imkanlar mevcuttur. Kişisel eşyalarınız (havlu , şampuan , diş fırçası vb) hariç kampta ihtiyacınız olabilecek her şey neredeyse mevcut(yiyecek ve içecekler hariç). Detaylı liste için araç kiralama ekranından ekipman listeleri ve araç özelliklerini inceleyebilirsiniz.

Rezervasyon İptal edersem ne olur?

Rezervasyon iptallerinde şartlar oldukça değişkendir. tüm değişken şartları içeren sözleşmemizi siteye üye olup aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz. 

Arıza - Kaza durumlarında ne yapacağım?

Şirketimizin ikame araç verme zorunluluğu yoktur. Portföyde ki 4 aracımızdan müsait olması durumunda yine kira başlangıç adresimizden olmak şartıyla size araç teslim edilir. Ücret farkları iade edilir yahut sizden tahsil edilir. Farklı adreslerde kaza - arıza yaşanması durumunda şartlar değişiklik gösterebilir. Firmamız ikame araç ve konaklama giderlerinizi karşılamaz. Sadece arıza ve kaza sizden kaynaklı olmadığı durumlarda size ödeme - arıza - gün şartları baz alınarak iade yapılır. Sürücü olarak sizden kaynaklı kazalarda ücret iadesi yapılmaz.

Farklı lokasyondan teslim almak- teslim etmek mümkün mü?

Araçlarımızı ücret karşılığında Türkiye'nin ve Dünya'nın her noktasından almanız mümkün. Mevcut prosedürler ve ücretler değişiklik gösterebilir. Bunun için lütfen resmi teklif alın. 

bottom of page